Ni detyr logjike

Shko poshtė

Ni detyr logjike

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 1:21 am

Me ni ven kan qen 100 turista, ku jan flit dy gjuh, gjuha gjermane edhe fraqeze prej 100 turistav 10 skan dit as ni gjuh,75 e kan dit gjuhen fraqeze dhe 83 e kan dit gjuhen gjermane sa prej tyre i kan dit te dy gjuhet
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

sagfdsgfsdcfkjsdbc

Mesazh  teuta prej Wed Nov 26, 2008 1:11 pm

8 turista i kan fol te dy gjuhet ..../////qysh un e di ???
avatar
teuta

Numri i postimeve : 17
Join date : 25/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lonipz76@hotmail.com

Mesazh  lonti prej Tue Jul 07, 2009 4:37 pm

shiko prej 100 turistave ,..10 nuk kan dijt me fol asnje gjuh
8 veq gjermanisht kan fol
82 kan fol dy gjuhet gjermanisht dhe frangjisht ,,,heheheh

lonti
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ni detyr logjike

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi