Qe nje detyr

Shko poshtė

Qe nje detyr

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 1:20 am

Jon kan mė pak se 100 molla ,qato molla ke mujt mi nda ne 2 ,3 ,5 por jo ne 4 vena sa molla kan qen.
Kodi:
A=15
B=30
C=60
d=90
Molla
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lonipz76@hotmail.com

Mesazh  lonti prej Wed Jul 08, 2009 3:53 pm

eshte opcioni A = 15 sepse:
per 2 pjes te ndara =7,5
per 3 pjes te ndara =5
per 5 pjes te ndara =3

lonti
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

REMZIU

Mesazh  remzi45@ prej Fri Mar 05, 2010 8:14 am

Mendoj se duhet te jet 90 me qense eshte i plotpjestueshem me 2 qe eshte 45 po ashtu me 3 eshte 30 dhe me 5 qe eshte 18 ndersa nuk plotpjestohet me 4 sepse nuk del numer i plot.

remzi45@
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

jkvhbvj

Mesazh  ardit prej Thu Nov 04, 2010 11:28 am

mendoj se duhet te jet 30

ardit
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qe nje detyr

Mesazh  fatos prej Mon Mar 28, 2011 5:00 pm

mendoj qe osht b,c,d

fatos
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qe nje detyr

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi