Dy shoket..

Shko poshtė

Dy shoket..

Mesazh  bl5er1 prej Wed Nov 26, 2008 10:09 am

Dy shoke qe banonin ne nje shtepi kishin rene per te flejtur. Njeri e pyet tjetrin:
-- a e fike driten?
- Dhe Tjetri pasi ndez shkrepsen e drejton nga llampa dhe thote:
--Po e paskam fikur
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi