Kush dreqin hyp atje nalt!

Shko poshtė

Kush dreqin hyp atje nalt!

Mesazh  bl5er1 prej Wed Nov 26, 2008 10:06 am

Njė ēift po dilte nė qytet. Rrugė e gjatė, nxehtė i madh, para tyre ndodhet njė pemė dhe ata bashkė vendosin m'u ul nėn tė. Pas njė farė kohe gruaja ēon kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep mė sqep dhe i thotė tė shoqit:
- Mor burrė ēa janė ka bajnė njata zogj atje lart?
- I shoqi: janė ka puthen.
- Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
- Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi