Gazet inerte

Shko poshtė

Gazet inerte

Mesazh  bislim l prej Tue Aug 04, 2009 3:15 pm

kush di te me thote me shum per gazet inerte kam nevoj per nje informacion me te gjere ne lidhje me heliumin dhe neonin vetit e tyre dhe menyrat e perfitimit e gjera te tilla

bislim l
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi