Si te luajm ne servere ne perdorim te sXe dhe patch

Shko poshtė

Si te luajm ne servere ne perdorim te sXe dhe patch

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:43 am

Per te lozur ne servere te ndryshme duhet te kesh patch.
Shkarko patch:

Kodi:
Kodi:
http://cs.northnet.ru/downloads/patches/cs16patch_full_v21_2.exe
Gjithashtu edhe sXe qe mund ta shkarkosh kėtu ne faqen zyrtare:

Kodi:
Kodi:
www.sxe-anticheats.com
Per ndonjegje te pakjarte, ketu jam!
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi