Trendeline - Altin Sulku

Shko poshtė

Trendeline - Altin Sulku

Mesazh  kimi'hack prej Thu Nov 27, 2008 6:03 am

Ne njė arr, o moj ne njė lendine, trendeline moj trendeline,
Janė dy vajza aty o moj qe po rine, trendeline moj trendeline,

Ne njė arr moj ne njė lendine, trendeline moj trendeline,
Janė dy vajza aty o moj po rine, trendeline moj trendeline,

Njėra qendiste o moj shaminė, trendeline moj trendeline,
Tjetra fliste o pėr dashurinė, trendeline moj trendeline,

Ne njė arr, o moj ne njė lendine, trendeline moj trendeline,
Janė dy vajza aty o moj po rine, trendeline moj trendeline,

Njėra qendiste o moj shaminė, trendeline moj trendeline,
Tjetra fliste o pėr dashurinė, trendeline moj trendeline,

Ti me je si njė sorkadhe, zemren sec ma more fare,
Zemren sec ma morre fare o po unė i mjeri,

Ti me je si njė sorkadhe, zemren sec ma more fare,
Zemren sec ma morre fare o po unė i mjeri,

Ne njė portokalle moj te ndala unė ty, lulet e limonit moj te binin ne sy,

Ne njė portokalle moj te ndala unė ty, lulet e limonit moj te binin ne sy,

Ngrie koken lart o moj se me dogji malli, vjen te gusha jote moj arome portokalli,
Ngrie koken lart o moj se me dogji malli, vjen te gusha jote moj arome portokalli,

Rrinim ne te dy o moj nėn portokalli,
dhe mbi kokat tona moj zogjte hedhin valle,
Rrinim ne te dy o moj nėn portokalli,
dhe mbi kokat tona moj zogjte hedhin valle,

Ngrie koken lart o moj se me dogji malli, vjen te gusha jote moj arome portokalli,
Ngrie koken lart o moj se me dogji malli, vjen te gusha jote moj arome portokalli,

Ngrie koken lart o moj se me dogji malli, vjen te gusha jote moj arome portokalli,
Ngrie koken lart o moj se me dogji malli, vjen te gusha jote moj arome portokalli,
avatar
kimi'hack

Numri i postimeve : 27
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi