Berbatov: Secili duhet tė luftojė pėr njė vend

Shko poshtė

Berbatov: Secili duhet tė luftojė pėr njė vend

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 11:27 am

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov, ka thėnė se ai sė bashku me sulmuesit tjerė tė Djajve tė Kuq duhet tė luftojnė pėr ta siguruar njė vend nė skuadrėn bazė tė Alex Fergusonit.“Krejt varet nga Sir Alex se kush do tė luajė. Tė gjithė dėshirojnė tė luajnė, ndėrsa unė mendojė se nė disa ndeshje mund tė luajmė tė katėr sulmuesit”.

“Por sido qė tė jetė, aty do tė ketė zėvendėsime dhe ne duhet tė punojmė pėr tė siguruar njė vend nė skuadrėn startuese”.

“Personalisht jam duke u angazhuar shumė nė gjithēka, pasi qė gjithēka ėshtė e re pėr mua nė kėtė skuadėr. Po mundohem shumė dhe po luftoj pėr vendin tim”, ka thėnė ish-sulmuesi i Tottenhamit.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi