Whitney dhe Bobby sėrish bashkė?

Shko poshtė

Whitney dhe Bobby sėrish bashkė?

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:18 amNjoftohet se Whitney Houston dhe ish-burri i saj Bobby Brown dėshirojnė tė bashkohen sėrish.
Ēifti i dikurshėm, tė cilėt u martuan nė vitin 1992 dhe u ndanė nė vitin 2007, duket se e kanė ‘rregulluar’ romancėn e tyre pasi janė inkurajuar tė rimartohen nga vajza e tyre 15-vjeēare, Bobbi Kristina.


“Whitney dhe Bobby dukeshin shumė tė dashuruar derisa po darkonin sė bashku nė Georgia”, shkruan gazeta “Chicago Sun-Times”.

Megjithatė, njė pėrfaqėsues i kėngėtares ka thėnė se “ata janė vetėm miq tė mirė, qėllimi kryesor i tė cilėve ėshtė qė tė sillen mirė para vajzės sė tyre”.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi