Torres dhe Aurelio sė paku dy javė jashtė loje

Shko poshtė

Torres dhe Aurelio sė paku dy javė jashtė loje

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:09 am

Stafi mjekėsor i Liverpoolit u ka bėrė disa ekzaminime Fernando Torresit dhe Fabio Aurelios, tė cilėt u lėnduan gjatė ndeshjes kundėr Marseille nė kuadėr tė Ligės sė Kampionėve.“Fernando i ka dėmtuar tejzat e gjurit dhe do tė qėndrojė jashtė aksioni pėr dy ose tre javė”, ka njoftuar zėdhėnėsi i Liverpoolit.

“Fabio e ka lėnduar pulpėn e kėmbės sė majtė dhe po ashtu do tė mungojė sė paku dy javė”, ka vazhduar zėdhėnėsi
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi