Basketbollistet e CSKA tėrhiqen nga Euroliga

Shko poshtė

Basketbollistet e CSKA tėrhiqen nga Euroliga

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 3:29 pm

Basketbollistet e CSKA Moskės kanė vendosur tė tėrhiqen nga garat e mėtutjeshme tė Euroligės pėr shkak tė problemeve financiare.
Drejtori sportiv i skuadrės basketbolliste tė femrave tė CSKA Moskės, Igor Grudin, tė martėn ka njoftuar se ata kanė vendosur tė largohen nga konkurrimi i mėtutjeshėm nė Ligėn Evropiane tė Basketbollit pasi qė nuk mund t’i pėrballojnė shpenzimet e kėsaj gare.

Basketbollistet e CSKA-sė deri mė tani nė Euroligė kanė shėnuar katėr fitore dhe kanė pėsuar dy humbje
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi