Podolski mund tė luajė pėr Romėn

Shko poshtė

Podolski mund tė luajė pėr Romėn

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 3:28 pm

Andrea Stops, agjenti i sulmuesit tė Bayern Munichut, Lukas Podolski, beson se klienti i tij mund tė transferohet te skuadra e Romės.
“Nuk dėshiroj tė komentoj ende. Drejtuesit e Bayernit kanė thėnė se ai nuk ėshtė nė shitje dhe ata nuk dėshirojnė ta lėshojnė nė janar”.

“Megjithatė, Roma do tė ishte njė mundėsi e shkėlqyer pėr tė. Mirėpo duhet tė diskutohen gjėrat me Bayernin nė fillim dhe pastaj tė vendoste pėr ndonjė skuadėr tė mundshme”, ka thėnė agjenti.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi