Milan planifikon ta forcojė mbrojtjen

Shko poshtė

Milan planifikon ta forcojė mbrojtjen

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 11:30 am

Mediat italiane njoftojnė se skuadra e Milanit planifikon ta forcojė fazėn defanzive, ndėrsa dy emrat kryesorė janė William Gallas i Arsenalit dhe Thiago Silva i Flumineses.“Gazzetta dello Sport” njofton se drejtuesit e Milanit janė duke punuar pėr angazhimin e dy mbrojtėsve, por nė kohė tė ndryshme.

Sipas gazetės, Rossonerėt dėshirojnė ta transferojnė lojtarin e Arsenalit, William Gallas qė nė afatin kalimtar tė janarit, ndėrsa Thiago Silva mbetet nė planet e tyre pėr transferet e verės sė ardhshme.

Francezi Gallas ka probleme me skuadrėn aktuale, ndėrsa Milan dėshiron ta shfrytėzojė kėtė moment, pavarėsisht se agjenti i tij ka njoftuar se ai nuk largohet nga Arsenal.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi