Benitez sonte thyen njė rekord

Shko poshtė

Benitez sonte thyen njė rekord

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 11:30 am

Rafael Benitez sonte do ta drejtojė Liverpoolin pėr tė 66-tėn herė nė njė garė evropiane, qė ėshtė mė shumė se cilido paraardhės i tij nė Anfield.“Jam krenar qė gjendem nė kėtė pozicion dhe shpresoj se do ta drejtoj ekipin edhe nė 66 ndeshjet e ardhshme”, ka thėnė Benitez.

“Mendoj se kjo ėshtė njė realizim i mirė i cilitdo menaxher. Veēanėrisht i njė klubi tė madh siē ėshtė Liverpool, pasi kjo do tė thotė se ekipi luan mirė nė Evropė dhe kjo ėshtė pozitive”, shton spanjolli.

Liverpooli pret sonte nė Anfield ekipin e kapitenit Lorik Cana, Olimpique Marseille, nė ndeshjen e parafundit tė fazės grupore tė Ligės sė Kampionėve.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi