Crouch kėrkon hakmarrje kundėr Milanit

Shko poshtė

Crouch kėrkon hakmarrje kundėr Milanit

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 11:26 am

Sulmuesi i Portsmouthit, Peter Crouch, dėshiron t’i hakmerret Milanit me fitore nё ndeshjen e nesėrme, pёr shkak tё humbjes me ish-klubin e tij, Liverpoolin, nё finalen e vitit 2007 tё Ligёs sё Kampionёve.“Tё gjithė me padurim presin ndeshjen, ndėrsa unё shpresoj se do tё arrij t’ua kthej atё qё ma prishёn ёndrrёn pёr titullin evropian. Do tё jetё njё mbrėmje fantastike pёr tё gjithё qё luajnė nё Portsmouth, ndėrsa jam i sigurt se do jetё edhe pёr ata qё do tё jenё nё stadium”, ka thёnё Crouch.

“Shpresoj se do ta fitojmė Milanin dhe do tё mbetemi nё konkurrencė, por dёshirojmё tё luajmė mirё edhe nё ligё, me tё cilёn do tё siguronim vend pёr nё Evropё edhe nё vitin e ardhshėm”, ka pėrfunduar sulmuesi anglez.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi