Ferguson ka frikė nga Barcelona

Shko poshtė

Ferguson ka frikė nga Barcelona

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 7:05 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se Barcelona ėshtė i vetmi ekip i cili do tė mund t’u bėjė konkurrencė ekipeve tė Premierligės nė garėn e Ligės sė Kampionėve.
“Barcelona do tė jetė njė kėrcėnim pėr tė gjitha ekipet. Sezonin e kaluar, kur luajtėm pėrballė tyre nė gjysmėfinale, pamė se ata ishin njė kundėrshtar i vėshtirė. Kėtė sezon nėn drejtimin e Pep Guardiolas, ata e kanė ndryshuar shumė pėrbėrjen e tyre”, ka thėnė Ferguson.

“Ata sollėn Daniel Alves si njė mbrojtės tė djathtė dhe Gerard Pique, tė cilin ua shitėm ne. Janė shumė stabil nė mbrojtje dhe pranojnė mė pak gola se vitin e kaluar. Andaj besoj se janė konkurrentė tė mėdhenj dhe kėrcėnim kryesor pėr klubet angleze”, ka shtuar skocezi.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi