Shprehi e fort

Shko poshtė

Shprehi e fort

Mesazh  bl5er1 prej Wed Nov 26, 2008 10:17 am

Shprehija

Njėri e kishte shprehi para se shkonte pėr tė fjetur
pshtynte pėr dritare dhe pastaj gjuhej ne shtrat.
Njėhere, dy , tri herė , kur njė natė habitet nė vend se tė
pshtynte pėr dritare e tė gjuhej nė shtrat, ai pshtyn nė
shtrat e gjuhet pėr dritare!
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi