Femra e persosur

Shko poshtė

Femra e persosur

Mesazh  bl5er1 prej Wed Nov 26, 2008 10:16 am

Njeriu mbeti i pamartuar, sepse tere jeten kerkonte femer te persosur. Kur u be 70 vjecar, dikush e pyeti:
-"Ke udhetuar tere boten. Si nuk e gjete nje femer te persosur."
Plaku u piklluar shume dhe tha: -"Njehere isha afer nje femre te tille".
Tjetri vazhdoi: -"Po c'ndodhi? Pse nuk u martove me te?"
Plaku, edhe me tej i pikelluar, ia ktheu: -cka te bej ?
Ajo po ashtu kerkonte mashkullin e persosur."
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi