Berberi tu rrue

Shko poshtė

Berberi tu rrue

Mesazh  bl5er1 prej Wed Nov 26, 2008 10:14 am

Berberi

Nje berber tu e rrue nje myshteri e preu ne faqe dhe, i vu nje cope pambuk per ti ndalur gjakun.Me vone e preu perseri ne nje vend tjeter dhe i vuri perseri pambuk.Mbasi e perseriti shume here kete gje,myshterise nuk ju durua me dhe i tha: Mire kete ane e mbolle pambuk,po faqen tjeter cka po e mbjell?
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi