Behrami i sjell fitoren West Hamit

Shko poshtė

Behrami i sjell fitoren West Hamit

Mesazh  3gp' prej Sun Nov 23, 2008 6:43 pm

Behrami i sjell fitoren West Hamit

Mesfushori kosovar Valon Behrami ka shёnuar golin e vetėm tё fitores sё West Ham United, nё udhėtim tek Sunderlandi.

Goli i Behramit erdhi pas 20 minutash lojё, kur pas njё harkimi nga korneri, topi arriti nё kёmbёt e kosovarit, qё nuk lėshoi rastin tё shėnojё.

Behrami pati edhe njё rast tjetėr ideal nё fund tё pjesės sё parё tё ndeshjes, por kėsaj here nuk arriti tё shėnojё nga njё pozitё e pastėr.

Me kёtё fitore Westa Hami grumbullon 17 pikё dhe ngritet nё vendin e 13-tё tё tabelės.
[img][/img]
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi