Si te instalojm Lojra JAVA ne Samsung E900

Shko poshtė

Si te instalojm Lojra JAVA ne Samsung E900

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 1:41 am

Tuto: 3gp'.
web: tc-crew
Drejtat autoriale i mban: 3gp&tc
Lejohet te kopjohet por te kete autorin e vertet!

Se pari ju duhet te keni nje loje.
Duke perdorur pc studio/bluetooth , transferoni filet .jar & .jad tek "Other Files"
Pasi ti keni bere keto , dilni nga "Other Files" per te shkuar ne desktop.
Shtypni *#9998*5282#
Zgjedheni "Install MIDlet"
Tani do te ju shfaq nje sektor per password , shtypeni kete 235282
Pasi ta keni ber kete , zgjedheni filen .jad dhe shtypni Install.
Tani , loja eshte instaluar me sukses.
Lojen do ta gjeni ne " apps > java world > my games!
qka keni probleme , pyetni ketu!
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi