1+1+1=6 Si eshte e mundur ..!

Shko poshtė

1+1+1=6 Si eshte e mundur ..!

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 1:28 am

1+1+1=6 Si eshte e mundur ..!
ne gjith e dijm qe:
1+1+1=3 e jo 6 por une po thom qe bojn 6 si..?
per mi qit 6 duheni te futni nje veprim matematikor ne funksion, e cili eshte ai veprim GJONE JU.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1+1+1=6 Si eshte e mundur ..!

Mesazh  LoOnTi prej Fri Jul 03, 2009 2:26 am

shumzojm me 2 dhe na del rrezultati

(1+1+1)x2 nga rrjedh se kemi 2+2+2 =6
ka dhe shum veprime matematikore qe ta bjen nje rrezultat te till

LoOnTi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi