Logjik ! ! !

Shko poshtė

Logjik ! ! !

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 1:27 am

Ne nje shport jan 6 vez dhe ne nje grp jon 6 njerz secili njeri e mer nga nje vez nje jet (ngec) ne shport.

Pres pergjegjjen se si jet (ngecet) nje ne shport.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Logjik ! ! !

Mesazh  bl5er1 prej Thu Nov 27, 2008 11:05 am

valla sdi qysh 6 njerz 6 vez sdi ku me met nja edhe qi munesh ti 3gp me ma kallxu qita
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Logjik ! ! !

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 12:41 pm


Jo e sakt
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Logjik ! ! !

Mesazh  lonti prej Sun Jul 05, 2009 1:55 pm

sepse i 6 e merr vezen e 6 me gjith shport hahahahahah

lonti
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lonipz76@hotmail.com

Mesazh  lonti prej Sun Jul 05, 2009 2:49 pm

hej 3 grp po pritoj me be nje regjistrim ketu veq thash nese mundesh nje detyre me ju pergjegj thjesht eshte?
1+1=0 ? qat plusin bone minus me nje veprim matematikor qe rrezultati te eshte i vertet

lonti
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Logjik ! ! !

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi