Lexo Para Se Tė Prezantohesh!

Shko poshtė

Lexo Para Se Tė Prezantohesh!

Mesazh  3gp' prej Sun Nov 23, 2008 6:29 pm

Pėrshėndetje anėtar i nderuar
sė pari ju falenderojmė qė zgjodhėt ((Tc-cReW)) Tavn|k C|ty Crackers

Ky forum e ka emrin "Prezantohuni" dhe eshte hapur me qėllim qė tė gjith anėtaret e kėtij forumi tė njihen njėri-mes-tjetrit dhe tė kenė mundėsinė qė tė shkruajnė diēka rreth vetes...
Pra te gjithe anetaret e ketij forumi jane te lutur qe te prezantojne veten e tyre!
Ju lutem shum qė nė prezatim tė jeni sa mė tė sinqert dhe serioz!

Titulli i Prezantimit: Tung / Hi / Pershendetje Tė Gjithve .....


Ēka duhet qė ju tė shkruani nė prezantimin e vetes:


- Si e keni emrin?

- Sa vjec jeni?

- Ku banoni?

- Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?

- Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?

- Cfare profesioni kini?

- Cfare hobi dhe interesa kini?

- Deshirat dhe enderrat tuaja?

- E-Mail

Gjithashtu prezantimi nė fund mundet tė posedoj edhe njė foto ( normal qė fotoja tė jetė me norma dhe mos tė jetė me format shum tė madh )

Anėtarėt tė cilėt do tė postojnė pa prezantuar veten do tė ndėshkohen sipas rregullores ...


Shfletim tė kėndshėm
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi