barcaleta per femije

Shko poshtė

barcaleta per femije

Mesazh  eleni OT prej Tue Feb 16, 2010 7:59 am

;p barcaletat jan funny te bajne per te qeshur prandaj kjo eshte nje nga temat qe kam zgjedhur ne kete faqe mund te shihni plot barcaleta feminore qe to tju bojne me ;p flm per mirekuptimin

eleni OT
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

barcaleta femijnore

Mesazh  elenIOTR prej Tue Feb 16, 2010 8:18 am

disa nga barcaletat jane ;

1)o ba me jem 500 leke ,-thote babi,400leke ci do 300leke ,na 200leke me kthej 100

2)pse bjen shiu o ma?-thote mami,se ska shkalle per te zbritur

3)o teza o teze pashe nje mi ne koven e qumeshtit besoj se e hoqet -thote tezja jo futa dhe macen aty .

4)jane 2vajza ne shkolle dhe njera prej tyre e pyet tjetren?a ke krem fytyre?jo i thote tjetra.po kreher flokesh?jo.POpasqyre ke? jo nuk kam asgje nga ato qe po me thua .atehere pse vjen ne shkolle Razz

5)o ba o ba kam mare nje 10 sot . pra thote babi paske filluar te mesosh ee ? jo mo ba po sot mora nje 5 ne gjuhe dhe nje 5 ne matematike .

elenIOTR
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: barcaleta per femije

Mesazh  nicoleRi prej Tue Feb 16, 2010 9:34 am

shum funny kjo eleno te gjitha pa perjashtim Suspect

nicoleRi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: barcaleta per femije

Mesazh  sara prej Tue Feb 16, 2010 9:41 am

elephant Suspect Evil or Very Madz5

sara
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: barcaleta per femije

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi