formulat e kriperave,oksideve,acidevedhe bazave

Shko poshtė

formulat e kriperave,oksideve,acidevedhe bazave

Mesazh  adelina prej Wed Feb 25, 2009 11:29 am

Smile Razz ju letem keto pergjigjeje : Crying or Very sad
t`gjitha formulat per kripera,okside,acidet dhe bazat

adelina
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi