Panucci nė dyshim kundėr Fiorentinės

Shko poshtė

Panucci nė dyshim kundėr Fiorentinės

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:59 pm

Mbrojtėsi veteran i Romės, Christian Panuchi, mund tė mungojė nė takimin shumė tė rėndėsishėm tė dielės kundėr Fiorentinės, pasi ka pėsuar njė lėndim gjatė seancės sė sotme stėrvitore.
Giallorossėt kanė shėnuar tre fitore radhazi, ndėrsa kėtė tė diele do tė ndeshen me skuadrėn e Cesare Prandellit nė Stadio Olimpico tė kryeqytetit italian.

Spalletti ndoshta nuk do tė mund tė llogarisė nė shėrbimet e Christian Panuccit pasi gjatė stėrvitjeve tė sotme ai kishte ndier dhimbje nė gju dhe ishte larguar nga fusha e stėrvitjeve nė Trigoria. Nėse Panucci mungon atėherė vendin e tij pritet ta zė Marco Cassetti.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi