Flamini mbėshtet kapitenin Fabregas

Shko poshtė

Flamini mbėshtet kapitenin Fabregas

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:57 pm

Ish-mesfushori i Arsenalit, Mathieu Flamini, beson se caktimi i Cesc Fabregasit si kapiten tė Arsenalit ėshtė vendimi i duhur pasi qė spanjolli do t’i ēojė topēinjtė pėrpara drejt trofeve.“Nuk jam i befasuar me vendimin. Kam folur me Fabregasin pėr kėtė gjė dhe ai ėshtė shumė i kėnaqur”.

“Ėshtė diēka shumė e madhe pėr tė, pėr skuadrėn dhe pėr tifozėt. Ai ėshtė njė lojtar i madh nė skuadėr dhe mendoj se e meriton shiritin e kapitenit”, ka thėnė mesfushori i Milanit.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi