Sxe 6.9 WallHack&Headshot

Shko poshtė

Sxe 6.9 WallHack&Headshot

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 1:10 am

Udhėzim se si rregullohet ky lloj sXe hack-u.

1- Dėrgoje install,uninstall dhe sxehack.dll nė C:/ProgramFiles/sXeinjected.;

2- Dėrgoje DemoPlayer.dll,DemoPlayer.cfg nė C:\Program Files\Valve;

3- At IceSword Xp edhe nqs e len nė WinRar file nuk ėshtė problem, por edhe nėse e ekstraktojme nė Desktop nuk prish punė;

4- Shko tek C:/programfile/sXeinjected klikon tek file-ja install (ok, perseri OK) dhe e hap sXe-nė;

5- E hap IceSword,shkon Process,e gjen sxe injected me maus 2 e bėn Thread Information;

6- I gjen kėta numra qė janė kėtu dhe ia bėn Terminate:--> 0x7FFDF000,0x7FFDB000,0x7FFDE000,0x7FFDD000,0x7FFD C000Hyni nė CS, Cheats do te ju funksionoj.
Download
Kodi:
http://www.2shared.com/file/4121977/873c47f/Sxe_69_WallhackHeadshot_cs-forumch.html
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi