Sxe hack 6.9 dhe 7.0

Shko poshtė

Sxe hack 6.9 dhe 7.0

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 1:08 am

1. Demo paLaYer & ConfiG.cfG i shtine ne`Vallve
2. Install & unistal & sXehack.dll i shtin te : Sxe InjecTed
3.E qitni laser dhe laser.dll vector laser text ne valve
4.e qel qata install ja fuT Yes TOna oK
5.e qel sXe e minimizon
6.e qel qata icesword Vista.exe... hin Process e gjen sXe klikon me t`djathten edhe hin : Thread Informations edhe jaV fuT kill qetYnve:
0x7FFDF000
0x7FFDB000
0x7FFDE000
0x7FFDD000
0x7FFDC000
Hotkey F12
Kodi:
http://www.sendspace.com/file/ic25ug
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi