Si me e ndrru Background en CS!

Shko poshtė

Si me e ndrru Background en CS!

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:33 am

E shkarkojm Cake v0.1 ne :
rapidshare.com Cake_vo1.rar.html

Oseeee

mediafire.com ?ixe045tzrgt

Pas shkarkimit e boni EXTRACT (Klikojm me tastin e djatht mbi file dhe pastaj EXTRACT HERE)

Pas extratimit do te shihni nje follder me emrin "cake_v01"

Brenda follderit do te shihni nje file me emrin "cake"klikojm mbi te dhe pastaj do te hapet nje dritare

Posht dritares do ta shihni nje buton me emrin "LOAD IMAGE" klikojm aty dhe zgjedhim foton qe dojm ta vendosin
si background ne CS dhe klikojm OPEN

Pasi e zgjedhim foton klikojm "SAVE TO DIRECTORY" dhe e ruajm ne "cstrike\resource\background"
shembull -> "C:\Program Files\Valve\cstrike\resource\background" dhe klikojm SAVE

E startojm Counter Strike dhe do te shihni qe background eshte ndrruar
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi