Rourke i lumtur qė aktron sėrish

Shko poshtė

Rourke i lumtur qė aktron sėrish

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:17 amMickey Rourke ėshtė falėnderues pėr rolin e tij nė filmin "The Wrestler", pasi qė ka pasur frikė se nuk do t’i jepej mė mundėsia qė tė aktrojė.
Rourke ėshtė shumė i lumtur qė i ėshtė kthyer aktrimit pasi ka kaluar disa vite jashtė Hollywoodit pėr t’u marrė me boks profesional.


“Pėr disa vite, ulesha dhe flisja me qenin tim, dhe i thosha, ka marrė fund, nuk do tė kthehem mė kurrė. Nuk e kisha nė plan qė tė hiqja dorė, mirėpo kurrė nuk kam menduar se do tė arrij sėrish nė kėtė nivel”, ka thėnė aktori i filmit “Angel Heart”.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi