Roddick lėvdon Mariah Careyn

Shko poshtė

Roddick lėvdon Mariah Careyn

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:16 amBashkaktori e Mariah Careyt nė filmin "Tennesse", Lance Reddick, ėshtė e bindur se diva e muzikės pop do tė dėshmojė se kritikėt e artit kanė gabuar nė lidhje me aftėsitė e saja tė aktrimit, pasi qė ajo e ka luajtur shumė mirė rolin e ri.
Debutimi i Mariah Careyt nė filmin e vitit 2001 “Glitter”, ishte njė dėshtim i madh, ndėrsa paraqitja e saj ėshtė kritikuar shumė nga analistėt e filmit.


Miro, kėngėtarja ka vendosur qė me rolin e ri nė filmin “Tennessee” tė bėjė njė rikthim sensacional me rolin e njė kameriereje e cila mundohet tė ikė nga burri i cili e abuzon.

“Ajo e ka kuptuar shumė mirė rolin dhe e ka marrė me seriozitet tė madh. Ajo ishte e vendosur tė tregojė se ka aftėsi pėr tė aktruar. Pas kėtij filmi, mendoj se nėse dėshiron, ajo mund tė ketė njė karrierė filmike”, ka thėnė Roddick pėr revistėn “People”.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi