Poezi Qesharake

Shko poshtė

Poezi Qesharake

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 3:34 pm

Ti je ylli im i rene nga qielli!!!!
Sa keq qe re me fytyre.........


Gjithe naten mbreme pa ty kam qene.....
Pa ty tere naten e kam pasur ftohte........
Asnjehere me keq sjam ndier.........
Ku mbete mbreme o jorgani im.....
hehehehehe

Mbreme po mendoja per ty
Per syte e tu
Per buzet e tua
Per fytyren tende
UUUUUUUUUUUUUUU sa frikė......

Sa gur ka bunari e sa val ka deti hyn ne online se sbohet kiameti

si u ndive kur tu ngul,
u merzite kur tu shkul,
se ai leng te kishte hyr
se ai vend te ishte fryr!
kete gje dota provosh
sahere bleten ta ngacmosh..

Dje isha ne kopshtin zoologjik
Dhash 10 eura per te pare krokodolin
Dhash 20 euro per te pare tigrin
Dhash 50 euro per te pare luanin
I jap edhe 100 euro per te pare majmunin qe e lexon ket poezi.....heehehe

Une per ty thaj Detin, ngrij Diellin, permbys Planetin
Per ty shuaj Driten, vras Hene, shkaterroj Orbiten
Per ty mallkoj Token, prish Parajsen, permbys Boten
Per ty behem Djall, vras Njerez, hy ne Varr.
Une per ty bej gjithqka mbi te gjitha bej SHAKA...


Me kujtohet hala ajo dite kur t'pash,
me sy ngjyre pasuli e me bel te trash,
prej parfemit fallc n'dy guj rash,
numrin e telefonit kur ma lype s'ta dhash,

Moj e keqja neper Gjermoni,
se ki vendin as n'vitrine,
kur t'pash ate dite ne kapigjik,
ti e ki vendin ne kopsht zoologjik,

Shminka jote shpejt fshihet,
era e djerses me kilometra t'nihet,
ftyra jote si leter grithse,
kryt si te maqines thithse,

Moj e keqe ne internet,
t'shkojne jarget si sherbet,
vothet e medhaja si tepsi,
floket e bardha si jamboli,

Me begj rreth qafe shkon e kthehesh,
me tesha pembe gjith veshesh,
kepucet e kuqe si patligjon,
kur fol ti kurkush nuk t'ngon,

"Eh kuku" t'pat thone nona,
shko laju oj qike e jona,
neper kmish tu kan lepit shume bombona,
shko bleji nja tri shampona,

Kshilla e jeme per ty ish kone,
ma pak me fol e me nejt ne dhome,
pse s'pe bon nji ndrim,
shko laju me varekin...!!!!
ahhahahahahahahahahahahha
Hahahhahahaah

Nje djale theu kemben se ra nga molla,
-Nje makine u shkaterrua se u perplas me nje qershi,
-Nje burre plak u var tek thana e tij,
-...dhe pastaj thone qe frutat bejne mire...
Test humbje energjije nga mardhenjet s..ale

Mjeku dhe Pacientet.

Pyt mjeku Gjermanin sa energji humbeni kur beni qef me dashnoren?

Gjemani ; 50%duke u puthur,30%gjat mardhenjes s..ole,20% duke u veshur.

Francezi ; Ja keshtu gati te njet si Gjemani vetem duke u zhveshur.

Shqiptai ; Un 10% Duke u gutur,90% i hargjoj duke i treguar shokve
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

shume te mira me te vertet

Mesazh  bl5er1 prej Thu Nov 27, 2008 6:58 am

valla sdi ku me shku ma mir iha
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hahhahahahhahahahahhahah

Mesazh  teuta prej Fri Nov 28, 2008 2:20 am

u pakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i qart je be tezak veq vazhdo.
avatar
teuta

Numri i postimeve : 17
Join date : 25/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi Qesharake

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 2:43 am

ok tlowi Very Happy
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi Qesharake

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi