Koncerte nė kryeqendrat shqiptare

Shko poshtė

Koncerte nė kryeqendrat shqiptare

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:15 amPėr nder tė Festės sė 28 Nėntorit, sot kompania e njohur e medias DigitAlb, ka organizuar tre koncerte tė cilat do tė mbahen nė Tiranė (sheshi "Nėnė Tereza"), Prishtinė (Sheshi "Nėnė Tereza" dhe Shkup (Sheshi "Skėnderbeu").
DigitAlb do tė bėjė tė mundur transmetimin e drejtpėrdrejtė tė koncerteve nga tė tria kryeqendrat shqiptare qė do tė shfaqen nė programin “My Music”.

Mėsohet se koncertet do tė mbėshteten edhe nga komunat pėrkatėse. Komuna e Prishtinės ėshtė mbėshtetėse e koncertit qė do tė mbahet nė kryeqytetin kosovar, me ē’rast do tė sigurojė hapėsirėn, energjinė elektrike dhe sigurinė falė forcave policore tė Kosovės.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi