Kaka: Ėshtė mrekulli tė luash nė Angli

Shko poshtė

Kaka: Ėshtė mrekulli tė luash nė Angli

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:13 am

Ylli i Milanit, braziliani Kaka, ka pranuar se do tė ishte mrekulli nėse ai njė ditė do tė luante nė Premierligėn angleze.
Pas spekulimeve tė fundit mediatike tė cilat e lidhin Kakan me njė transferim nė Manchester City, braziliani i Milanit ka thėnė se do tė ishte mrekulli qė njė ditė tė luajė nė ndonjė prej klubeve angleze.


“Mė pėlqen shumė Premierliga. Atje luan futboll i shkėlqyeshėm dhe kjo ndoshta ėshtė liga mė e fortė nė botė. Ėshtė njė garė mjaft e fuqishme dhe ka shumė lojtarė tė mėdhenj. Atje luhen ndeshje tė mėdha, andaj mendoj se ėshtė liga mė e fuqishme pėr momentin”, ka thėnė Kaka.

“Ndoshta njė ditė, nuk e di kurrė do tė jetė kjo, por mendoj se do tė ishte mrekulli tė luaj nė Premierligė. Kam shumė miq qė luajnė atje, andaj i ndjek disa prej ndeshjeve tė tyre. Bisedoj me Robinhon dhe me Elanon dhe ata mė tregojnė shumė gjėra pėr Manchester Cityn”, ėshtė pėrgjigjur Kaka nė pyetjen se ēfarė mendon pėr transferimin e tij tek City.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi