Beckenbauer: 15 milionė euro nėse doni Podolskin

Shko poshtė

Beckenbauer: 15 milionė euro nėse doni Podolskin

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:12 am

Presidenti i Bayern Munichut, Franz Beckenbauer, e ka lėnė hapur mundėsinė pėr shitjen e sulmuesit Lukas Podolski, porse skuadra e cila dėshiron ta transferojė gjermanin duhet tė paguajė 15 milionė euro.
“Gjithēka nė jetė e ka ēmimin e vet. Dy vite gjysmė mė parė ne paguam 10 milionė, ndėrsa tash ēmimi i tij ėshtė 15 milionė”.

“Nuk mund ta mbash me zor njė lojtar, i cili nuk ėshtė i lumtur nė skuadėr dhe nuk dėshiron tė qėndrojė nė bankėn rezervė”

“Poldi nuk pėrshtatet sa duhet nė mėnyrėn tonė tė lojės. Ai ėshtė sulmues klasi kur i jepet hapėsira para tij. Mirėpo skuadrat me tė cilat ne luajmė nė tė shumtėn e rasteve janė defanzive, prandaj neve na nevojiten lojtarė tė cilėt mund tė hyjnė brenda gjashtėmbėdhjetėmetėrshit, tė tillė janė Miroslav Klose dhe Luca Toni”, ka thėnė presidenti i bavarezėve.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi