Messi: Barca nuk varet nga unė

Shko poshtė

Messi: Barca nuk varet nga unė

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:12 am

Superyllit tė Barcelonės, Lionel Messi, nuk i pėlqejnė ato qė thuhen nė media se pa tė blaugranėt nuk mund tė luajnė mirė dhe nuk mund tė fitojnė, dhe beson se skuadra e tij ėshtė shumė e pėrgatitur pėr t’u pėrballur edhe nė mungesė tė tij.
“Nuk mendoj se skuadra varet nga unė. Kemi shumė lojtarė dhe tė gjithė punojmė sė bashku, prandaj nuk ėshtė me rėndėsi se kush ėshtė nė fushė”.


“Mė e rėndėsishmja ėshtė se ne shėnojmė fitore dhe skuadra po luan shumė mirė nė tė gjitha frontet”.

Nė katėr ndeshjet e radhės Barcelona do tė pėrballet me Sevillėn, Valencinė, Real Madridin dhe Villarrealin para pushimeve tė fundvitit, dhe nėse shėnon fitore nė tė gjitha takimet, atėherė do tė qėndronte e vetmuar nė krye tė tabelės.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi