Balotelli, Adriano dhe Crespo vlejnė sa Drogba

Shko poshtė

Balotelli, Adriano dhe Crespo vlejnė sa Drogba

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:11 am

Insistimi i Interit pėr transferimin e sulmuesit tė Chelseat, Didier Drogba, mund t’i kushtojė skuadrės zikaltėr me tre lojtarė.
Kampionėt e Italisė janė tė vendosur qė ta sjellin nė Giuseppe Meazza ish-lojtarin e trajnerit tė tyre aktual, Jose Mourinho, ndėrsa ēmimi qė e kanė vendosur Blutė vlen sa tre lojtarė tė Interit.


“Sportmediaset” njofton se Mario Balotelli, Hernan Crespo dhe Adriano do tė sakrifikohen nė afatin kalimtar tė janarit pėr tė grumbulluar paratė qė kėrkon Chelsea pėr sulmuesin e Bregut tė Fildishtė.

Crespo pritet tė kalojė te gjigantėt spanjollė tė Real Madridit, Adriano mund tė transferohet te Tottenham Hotspur, Chelsea ose te rivalėt e qytetit, Milan, ndėrsa Balotelli pėlqehet nga Real Madrid, si edhe nga skuadra e Chelseat.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi