Casillas dhe Nadal: Do ta mposhtim Barcėn

Shko poshtė

Casillas dhe Nadal: Do ta mposhtim Barcėn

Mesazh  3gp' prej Fri Nov 28, 2008 12:11 am

Gjatė pjesėmarrjes sė pėrbashkėt nė njė eveniment bamirės, portieri i Real Madridit dhe tenisti numėr njė nė botė, Rafael Nadal, i cili njihet si tifoz i flaktė i Realit, kanė thėnė se Merengues do ta mposhtin Barcelonėn nė ndeshjne e cila do tė zhvillohet nė Camp Nou muajin e ardhshėm.“Rafa dhe unė jemi tė bindur se do tė fitojmė nė Camp Nou kundėr Barcelonės me rezultat 1-0”, ka thėnė Iker Casillas.

Barcelona dhe Real Madridi do tė ndeshen me 13 dhjetor nė derbin e madh botėror, “El Classico”
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi