mjeku .............

Shko poshtė

mjeku .............

Mesazh  bl5er1 prej Thu Nov 27, 2008 6:41 am

Mjeku i thotė Hasės: Duhet ta bėni analizėn e gjakut,urinės dhe nevojės sė madhe. Hasa i thotė: Urdhėro shoku mjek brekėt e mia, aty i ke tė gjitha
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi