shqiptari amerikani

Shko poshtė

shqiptari amerikani

Mesazh  bl5er1 prej Thu Nov 27, 2008 6:40 am

Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari amerikanin: -cka doni te pini? - Ai thote Gjoni Voker Viski.
Shqiptari thote: -Shaban Teshlica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari!!!
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tungi

Mesazh  Burhan prej Fri Nov 28, 2008 2:05 am

ahahahahhahah qfar fore e fort
avatar
Burhan

Numri i postimeve : 3
Join date : 28/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hauahuahuhauhauh

Mesazh  teuta prej Sun Nov 30, 2008 3:40 am

te menqur jan shqipetaret bre !!!
avatar
teuta

Numri i postimeve : 17
Join date : 25/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shqiptari amerikani

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi