Drogba bisedon me Interin

Shko poshtė

Drogba bisedon me Interin

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 3:27 pm

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drobga, siē bёjnё tё ditur mediat italiane, ka zhvilluar bisedime me zyrtarё tё Interit.
Sulmuesi i Bregut tё Fildishtė dhe agjenti i tij, Pierre Frelot, raportohen se janė takuar me drejtorin teknik tё Interit, Marco Branca, dhe agjentin e menaxherit Jose Mourinho, Jorge Mendes, nё njё restorant nё Fulham tё Anglisё.

Sulmuesi muskulor kaloi ditėt mё tё mira tё karrierės sё tij nёn urdhrat e ish-trajnerit tё Chelseat, Mourinho, ndėrsa edhe kёtё verё u lidh me njё kalim nё Inter.

Drogba pjesėn mё tё madhe tё kėtij sezoni e kaloi jashtė fushe pёr shkak tё lėndimit, ndėrsa sё fundi u ndėshkua pёr shkak tё sjelljes sё tij nё ndeshjen e Kupёs sё Anglisё ndaj tifozėve tё Burnleyt.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi