Pulat dhe kujshija

Shko poshtė

Pulat dhe kujshija

Mesazh  bl5er1 prej Thu Nov 27, 2008 6:37 am

Ni katuNar masi t’kthehet n’shpi pi pazarit pi vet ni kujshi:
Shka bleve mer?
Pula, speca, patlixhona…
E sa pula i bleve?
Na qėllofsh t’i fali te dyjat.
MeNon pak kujshija edhe i thot: TRI !!
avatar
bl5er1
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 98
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi