Megan Fox: Nuk jam seksi

Shko poshtė

Megan Fox: Nuk jam seksi

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:19 amAktorja e Hollywoodit, Megan Fox, ka hedhur poshtė thėniet se ajo ёshtё seksualisht atraktive.
Fox ёshtё renditur numėr njё nё listёn e magazinės FMH pёr Femrat mё Seksi nё Botё tё vitit 2008, tё publikuar nё muajin prill.

“Nuk mendoj se jam seksi, ose njё femёr e bukur. Dukem si Ted Nugent nё kapelё tё zezё”, ka thёnё aktorja.

Fox edhe mё herėt pati thёnё se “nuk ndjehet komforte” kur etiketohet si “seksi” dhe ёshtё ankuar se etiketohet si objekt diskutimi rreth seksit. Aktorja 22-vjeēare pёr momentin ёshtё nё lidhje me aktorin e serisё “Beverly Hills 90210”, Brian Austin Green.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi