Beyonce kėnaq fansat njujorkezė

Shko poshtė

Beyonce kėnaq fansat njujorkezė

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:18 amBeyonce Knowles e ka ēuar nė kėmbė gjithė New Yorkun, pasi ka mbajtur sot njė koncert pa bileta nė qytetin ku mijėra fansa kishin dalė pėr ta pėrcjellė tė dashurėn e tyre.
Para se tė ngjitej nė skenėn e Rockefeller Center, Beyonce kishte pėrshėndetur fansat e saj dhe pastaj ka kėnduar disa hite tė saja, pėrshirė edhe kėngėt e reja “If I Were A Boy” dhe “Single Ladies” (“Put A Ring On It”).

“Dėshiroj tė them faleminderit. Ju jeni fansat mė tė mirė nė botė. Ju mė keni mbėshtetur mua dhe ‘Destiny's Child’ qė nga dita e parė qė kemi dalė nė skenė”, u ka thėnė kėngėtarja fansave tė saj.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi