Smith nė njė film kontrovers?

Shko poshtė

Smith nė njė film kontrovers?

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:17 am


Will Smith ėshtė nė bisedime pėr ribėrjen e filmit kontrovers korean, i cili ndėrlidhet me masakrėn universitare nė SHBA.
Filmi “Oldboy”, i cili ėshtė realizuar nė vitin 2003, tregon pėr dhunėn e njė personi i cili kėrkon hakmarrje pasi ishte ofenduar nė shkollė.

Kompanitė DreamWorks dhe Universal kanė fituar tė drejtat pėr xhirimin e filmit, ndėrsa Will Smith ka shprehur interesim qė tė luajė nė film, ndėrkohė qė spekulimet se Steven Spielberg mund tė jetė regjisor nuk janė tė vėrteta.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi