Kerr dėshiron tė ketė fėmijė me Bloom

Shko poshtė

Kerr dėshiron tė ketė fėmijė me Bloom

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:16 amE dashura e aktorit Orlando Bloom, modelja Miranda Kerr, ėndėrron tė martohet dhe tė ketė fėmijė me yllin e filmit “Pirates of the Caribbean”.
Bukuroshja australiane, modele e Victoria's Secret, refuzon tė flasė pėr romancėn e saj me zemėrthyerin britanik, me tė cilin ėshtė nė lidhje qė nga fillimi i vitit 2008, por ėshtė e lumtur tė ndajė dėshirat pėr tė ardhmen.

“Gjithmonė kam dėshiruar fėmijė, andaj njė ditė kjo edhe do tė ndodhė. Ideale do tė ishte tė jetoja nė njė fermė nė njė shtėpi me energji solare, me njė shtrat tė varur dhe me fushė tė gjelbėr”, ka thėnė modelja
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi