Winslet: Mė pėlqen fytyra ime e plakur

Shko poshtė

Winslet: Mė pėlqen fytyra ime e plakur

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:14 am


Aktorja Kate Winslet ka thėnė se ajo kurrė nuk do t’i nėnshtrohet ndonjė operacioni kirurgjik pėr tė zbukuruar fytyrėn e saj, pasi asaj i pėlqen t’i shohė ndryshimet e plakjes.
“Thjesht mė pėlqen t’i shoh kėto gjėra. Mė pėlqen t’i shoh ndryshimet nė fytyrė dhe tė kuptoj nė tė njėjtėn kohė se me plakjen, organizmi nuk ėshtė i njomur mirė siē ka qenė mė parė”, thotė aktorja.

Winslet po ashtu ka zbuluar se ajo ėshtė e ngazėllyer qė luan sėrish krahas aktorit Leonardo DiCaprio, dhjetė vite pasi xhiruan filmin “Titanic”. Dyshja luajnė sė bashku edhe nė filmin e ri “Revolutionary Road”.
3gp'
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi